Żegnamy wolontariusza

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy do wiadomości, że w dniu 04.05.2024r. po długiej walce z ciężką chorobą zmarła Teresa Mnich.
Śmierć zawsze nadchodzi za szybko, zawsze nie w porę. Stoimy dziś, wobec jej potęgi, bezradni. To, co możemy zrobić i co robić będziemy – to pielęgnować pamięć
o Tereni – wieloletniemu członkowi i aktywnemu działaczowi Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum.

Była człowiekiem niezwykłym, a jej niezwykłość przejawiała się każdego dnia w drobnych gestach. Bardzo chętnie pomagała potrzebującym i udzielała się charytatywnie.  Odeszła zdecydowanie za wcześnie. To nam uświadamia jak kruche jest życie. Droga Tereniu żegnaj, będziemy za Tobą tęsknić i nigdy Ciebie nie zapomnimy.
Msza Św. żałobna odprawiona zostanie 06.05.2024r. (poniedziałek) o godzinie 11:30 w Kościele p.w. Św. Piotra i Jana z Dukli w Krośnie.

„Nie pytamy Cię, Boże, dlaczego Ją zabrałeś,
lecz dziękujemy za to, że nam Ją dałeś”.

Zarząd TPKH