Podziękowanie dla wolontariuszy

W podziękowaniu za zaangażowanie i udział wolontariuszy w XV Krośnieńskich Polach Nadziei, Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum zorganizowało dla nich różnego typu imprezy.

W dniu 10.06.2024r. zaprosiliśmy przedszkolaki do kina na bajkę pt. „Jurek Maskonurek. Misja Puffinów”. Natomiast 18.06.2024r. wolontariusze ze szkół ponadpodstawowych mieli możliwość obejrzeć w ArtKinie  film pt. „Jedno życie” z Anthonym Hopkinsem.

Zaprosiliśmy także wolontariuszy ze szkół podstawowych z opiekunami na Piknik w Ogródku Jordanowskim. Impreza odbyła się w dniu 19.06.2024r. W czasie jej trwania przewidzieliśmy szereg atrakcji dla młodszych i starszych uczestników, między innymi: konkursy sportowe z nagrodami, tańce, warkoczyki, nauka makramy, zjeżdżalnia tzw. dmuchaniec. W czasie zabawy wolontariusze otrzymali też napoje, kiełbaskę z grilla i słodkości. Pogoda dopisała i wszyscy świetnie się bawili.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszym  kochanym Wolontariuszom.

Zarząd TPKH