Pola Nadziei już w najbliższą niedzielę!

W Niedzielę Palmową 24 marca 2024r. odbędą się po raz XV Krośnieńskie Pola Nadziei organizowanie przez Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum przy udziale samorządów miasta Krosna i gmin: Rymanowa, Jedlicza, Miejsca Piastowego, Korczyny, Wojaszówki, Dukli, Tarnowca, oraz Radnych Rady Miasta Krosna, pracowników UM Krosna, Stowarzyszenia Krośnieńskich Amazonek, Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, pracowników Banku Nowego BFG w Krośnie, Placówek oświatowych i innych organizacji.
            Celem prowadzonej akcji jest wsparcie naszego Krośnieńskiego Hospicjum. Wolontariusze przygotowywali  kwiaty żonkili z krepiny  i będą kwestować pod kościołami, sklepami, galeriami handlowymi w Krośnie i okolicznych powiatach. Każdy ofiarodawca w zamian za wolny datek do puszki otrzyma kwiat żonkila lub jego symbol. Z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie i życzliwość w stosunku do kwestujących wolontariuszy.

W imieniu Zarządu TPKH – Iwona Majko – Bogacz