Drodzy Przyjaciele i Ofiarodawcy Krośnieńskiego Hospicjum

Czas, który przeżywamy, tak niepewny, staje się dla nas lekcją braterstwa i solidarności. Jako chrześcijanie uczymy się takiej postawy od cierpiącego Chrystusa, który jest naszą Drogą, Prawdą i Życiem. Święta, do których się przygotowujemy wlewają w nasze serca nadzieję na lepsze jutro. I w takiej nadziei stajemy przed Grobem Chrystusa, który jest pusty a który wzywa nas do niesienia tej radosnej wieści, iż Jezus zmartwychwstał.

Dziękując za okazywane wsparcie na rzecz naszej wspólnoty, jaką tworzy Centrum Medyczno-Charytatywne, pragniemy życzyć Bożej radości i chrześcijańskiej nadziei. Niech Zmartwychwstały Chrystus wzmocni Waszą wzajemną życzliwość, umacnia i przemienia w trudnych chwilach. Niech da też siłę do pięknego świadectwa swoim życiem na rzecz chorych i potrzebujących. Zmartwychwstały Chrystus niech obdarza Was pokojem, którego świat dać nie może.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem i modlitewną pamięcią

Dyrektor i pracownicy
Centrum Medyczno-Charytatywnego Caritas w Krośnie