Jak co roku w Palmową Niedzielę czyli 29.03.2026r. w Krośnie i okolicznych gminach odbyły się XVII Krośnieńskie Pola Nadziei. W akcji organizowanej przez Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum wzięło udział około dwóch tysięcy wolontariuszy z opiekunami. Kwestowali oni na rzecz Krośnieńskiego Hospicjum. Sztab akcji tradycyjnie mieścił się w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza. W czasie kwesty odwiedził nas ks. Paweł Konieczny dyrektor Hospicjum oraz Siostry zakonne które opiekują się chorymi. 10 maja 2026r. odbyło się zebranie Zarządu TPKH aby podsumować akcję. Na ten moment zebrano łącznie ponad 240 tysięcy złotych. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą zbiórkę za serce i chęć pomagania. Słowa wdzięczności kierujemy również do wszystkich darczyńców za wasza hojność, która ma ogromne znaczenie.
To nie wiara czyni cuda. Cuda czynią LUDZIE, którzy nie stracili WIARY!!!








































