IX Bal Charytatywny

Za nami IX Bal Dobroczynny na rzecz krośnieńskiego Hospicjum organizowany przez Kolo Hospicyjno – Charytatywne CARITAS w Krośnie przy współpracy Gminy Miejsce Piastowe, który odbył się 1 października 2022 roku.

Po dwóch latach przerwy tym razem bawiliśmy się w Sali Kryształowej Domu Ludowego w Łężanach. Tradycyjnie do tańca przygrywał zespół muzyczny z Brzozowa. Gościem wieczoru był Pan Krzysztof Zajdel z dwiema uczennicami. Aukcję pozyskanych przedmiotów przeprowadziła profesjonalnie Pani Joanna Ziemiańska – Kielar przy pomocy pracowników UG w Miejscu Piastowym. Catering zapewniła Fundacja z Łęk Dukielskich na czele z Panią Prezes Małgorzatą Tomkiewicz. Nad całym przedsięwzięciem z ramienia Hospicjum czuwali: ks. Dyrektor Andrzej Dec, wice-prezes Koła Hospicyjno – Charytatywnego Pani Zofia Szydłowska, wolontariusze Maria i Janusz Wilusz oraz Zbigniew Suchodolski. Szczególne wyrazy podziękowania składamy Pani Dorocie Chilik – Wójt Gminy Miejsce Piastowe i Komitetowi Honorowemu Balu.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom Balu Dobroczynnego, którzy wzięli udział w aukcji (również internetowej i telefonicznej), tym,  którzy zakupili cegiełki oraz ludziom dobrej woli, którzy przekazali swoje dzieła lub inne przedmioty na aukcję. Zebrane pieniądze posłużą pensjonariuszom Hospicjum w zabezpieczeniu im codziennej opieki.

Bóg zapłać!