Inauguracja Pól Nadziei

W dniu 07.10.2022r. o godzinie 12.30 przedstawiciele wolontariuszy ze Szkolnych Kół Wolontariusza oraz Szkolnych Kół Caritas wraz z Opiekunami wzięli udział w rozpoczęciu XIV edycji Krośnieńskich Pól Nadziei.

Uroczystość odbyła się w kaplicy krośnieńskiego Hospicjum. Uczestnicy wzięli udział we Mszy Św., którą poprowadził ks. Andrzej Dec dyrektor Hospicjum. W wydarzeniu uczestniczyli także członkowie   zarządu Towarzystwa Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum, które jest  organizatorem tej akcji.  Potem wolontariusze zasadzili cebulki żonkili do donic przy Hospicjum. Mamy nadzieję, że pięknie zakwitną na wiosnę, kiedy to tradycyjnie w Niedzielę Palmową odbędzie się kwesta na rzecz znajdujących się w Naszej placówce chorych.